REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT W HOTELU

15 11 . 2019
16 11 . 2019

Najniższa cena na stronie WWW

C
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Zwierzęta
  4. REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT W HOTELU

REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT W HOTELU

HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno przyjmuje Gości wraz ze zwierzętami domowymi.
Prosimy o zgłoszenie przyjazdu ze zwierzęciem podczas dokonywania rezerwacji pobytu.
Pobyt czworonoga jest płatny według obowiązującego aktualnie cennika.

1. Pobyt zwierząt na terenie hotelu wymaga akceptacji Dyrekcji Hotelu, która odbywa się na etapie    dokonywania rezerwacji pobytu.

2. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o podanie gatunku / rasy zwierzęcia. Hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierząt, których gatunki /rasy są powszechnie uznawane za groźne lub agresywne.

3. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (bezwzględnie wymagane jest aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie).

4. Hotel ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie rekonwalescencji.

5. Właściciel zwierzęcia oświadcza że zwierzę/ta są zdrowe i nie stanowią zagrożenia dla innych osób i zwierząt.

6. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Poza pokojami zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i być pod opieką właściciela. W szczególnych przypadkach hotel zastrzega sobie prawo wprowadzenia nakazu założenia kagańca

7. Właściciele zobowiązani są posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.

8. W ramach pobytu ze zwierzęciem w pokoju hotelowym, Właściciel otrzymuje zestaw dodatkowego wyposażenia: miska + kocyk. Akcesoria stanowią własność hotelu i przeznaczone są wyłącznie do użytku przez zwierzę w pokoju hotelowym.

9. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierząt na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokoju.

10. Jeżeli pościel, materac, wykładzina lub inne elementy wyposażenia pokoju, w którym przebywa zwierzę, będą  przez nie zabrudzone (sierść, błoto) lub uszkodzone, właściciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów wyrządzonych szkód w cenie określonej przez Dyrekcję Hotelu.

11. Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia hotelowego i prywatnego innych gości z winy zwierzęcia.

12. W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, prosimy o pozostawienie zawieszki na klamce, po zewnętrznej stronie drzwi. Zawieszki są dostępne w recepcji hotelu.

13. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. W celu ustalenia dogodnej godziny prosimy o kontakt z obsługą.

14. W przypadku stwierdzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Hotelu bezzwłocznie podejmie kontakt z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, hotel zastrzega sobie prawo wejścia personelu do pokoju gościa, również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i odstawienia zwierzęcia do najbliższego schroniska dla zwierząt. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych działań pokrywa właściciel zwierzęcia.

15. Właściciele zwierzęcia są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu hotelowego dotyczącego zachowania ciszy nocnej w hotelu i niezakłócania spokoju innym gościom.

16. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych, rekreacyjnych, klubu nocnego oraz na teren wewnętrznego i zewnętrznego placu zabaw dla dzieci.

17. Restauracja Moonlight przygotowała dla właścicieli i ich zwierząt specjalnie wydzielone stoliki przed wejściem do restauracji. Można także korzystać z usługi Room Service.

18. Właściciel jest zobowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę. W recepcji są dostępne woreczki na odchody.

19. Właściciel oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w HAVET Hotel i akceptuje jego zapisy.

 

Koszt pobytu psa w hotelu wynosi 100 zł / doba.

Weekend nad morzem

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij