Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny Havet Hotel nad morzem

Przeczytaj, zanim przyjedziesz

Z przyjemnością informujemy, że Gościmy Państwa ponownie od 08.05.2021

W związku z aktualną sytuacją w Polsce wprowadziliśmy dodatkowe zasady bezpieczeństwa i higieny, które zapewnią bezpieczny pobyt nad morzem.

Bezpieczna lokalizacja

Bezpieczne położenie HAVET Hotel nad morzem stanowi naturalny azyl dla przebywającyjch tu Gości. Cisza i spokój towarzyszą przez cały okres pobytu. Piaszczysta plaża, rozległa bezwietrzna wydma i otaczający hotel aromatyczny las sosnowy to jego naturalni sąsiedzi. Bogate w jod powietrze oraz unosząca się w powietrzu woń olejków eterycznych powodują, że każdy oddech niesie ze sobą korzyści prozdrowotne.

Bezpieczeństwo na terenie hotelu:

W celu zabezpieczenia Państwa pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

Bezpieczeństwo osobiste

Opieka medyczna

Pokoje hotelowe

Restauracja, kawiarnia

Powierzchnie ogólnodostępne

Kids Kub

Przydatne informacje

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

Na naszej stronie www.havethotel.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 94 711 36 50/52/54

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij