PREZENT NOWOROCZNY

oferta limitowana*

Nowy Rok to czas miłości, podziękowań i prezentów.
Dajemy Państwu pomysł na prezent dla ukochanej osoby, rodziców, najlepszego kontrahenta lub pracownika.

Tylko teraz zapraszamy do zakupu voucherów kwotowych w limitowanej edycji noworocznej
My dajemy prezent Tobie, Ty możesz go podarować innym…

VOUCHER o wartości 1000 zł Kup Teraz! za 849 zł
VOUCHER o wartości 2400 zł Kup Teraz! za 1999 zł
VOUCHER o wartości 5000 zł Kup Teraz! za 3999 zł

Vouchery kwotowe do zrealizowania w 2016 r (z wyłączeniem lipca i sierpnia)
na wszystkie pakiety i usługi w HAVET Hotel Resort & Spa*****

Wypełnij formularz zamówienia Kup Teraz! lub zapytaj nas o szczegóły:

e-mail: rezerwacja@havethotel.pl
tel.:+48 94 711 36 50 lub + 48 94 711 36 52*Promocja PREZENT NOWOROCZNY nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.Program Lojalnościowy dla Gości HAVET Hotel

Z myślą o wyróżnieniu Stałych Klientów marki HAVET powstał nowy program lojalnościowy. Zapraszamy do udziału w programie, który poza wymiernymi korzyściami i przywilejami płynącymi z uczestnictwa, umożliwi także udział w aktywnościach przygotowanych specjalnie dla Państwa. Mamy nadzieję, nowy program spełni Państwa oczekiwania i będzie źródłem pomysłów na odkrywanie przyjemności z marką HAVET.

 

Regulamin Programu Lojalnościowego

 

 1. Niniejszy regulamin dotyczy programu lojalnościowego, który obowiązuje w HAVET Hotel Resort & SPA***** Dźwirzyno od 1 stycznia 2014 roku.
 2. Stałym gościem Hotelu staje się osoba, która przynajmniej jeden raz odwiedzi HAVET Hotel i w przeciągu ostatniego roku łączna wartość brutto jego rachunku/rachunków wyniesie co najmniej 12.000 zł brutto.
 3. Istnieją dwa statusy stałych gości PLATYNOWY i ZŁOTY.
 4. Status PLATYNOWY otrzymuje gość, którego łączna wartość rachunków brutto wynosi przynajmniej 36.000 zł.
 5. Status ZŁOTY otrzymuje gość, którego łączna wartość rachunków brutto mieści się w przedziale 12.000 - 36.000 zł.
 6. Goście ze statusem PLATYNOWYM otrzymują 15% rabatu, goście ze statusem ZŁOTYM otrzymują rabat 8% na pobyty i pakiety zakupione bezpośrednio w Hotelu (strona internetowa lub pracownik Działu Rezerwacji).
 7. Goście ze statusem PLATYNOWYM posiadają dodatkowo następujące przywileje: możliwość przedłużenia doby hotelowej wyjazdowej w miarę dostępności pokoi, wstawka powitalna do pokoju, możliwość gwarancji rezerwacji określonego numeru pokoju.
 8. Rabat nie dotyczy osób, które w czasie pobytu w Hotelu nie stosują zasad określonych w Regulaminie Hotelu.
 9. Rabat dotyczy jednorazowo tylko 1 pokoju, zamieszkałego przez Stałego Gościa.
 10. W wyjątkowych sytuacjach (pobyt rodzinny z dziećmi; np. rezerwacja 2 pokoi) rabat może zostać naliczony na całą rezerwację pod warunkiem, że rezerwacja zostanie opłacona przez Stałego Gościa w całości.
 11. Rabatu nie można przekazać osobom trzecim - w szczególności przy dokonywaniu rezerwacji dla innych osób lub dokonując rezerwacji większej liczby pokoi niż jeden.
 12. Rabat wynikający ze zdobytego statusu nie łączą się w żaden sposób z innymi ofertami specjalnymi HAVET Hotel świadczonymi przez inne podmioty niż Hotel. Gość otrzymuje najbardziej korzystną finansowo w danej chwili dla siebie ofertę.
 13. Wspólnicy spółki Grand Baltic oraz Wynajmujący lokale hotelowe w obiekcie HAVET Hotel spółce Grand Baltic otrzymują status PLATYNOWY.
 14. Warunkiem uczestnictwa w programie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych.
Nasza lokalizacja
Nasza lokalizacja

Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter