Dzieci w hotelu

20 04 . 2019
21 04 . 2019
17°C
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Hotel dla dzieci

Dzieci w hotelu


Hotel Havet to doskonałe miejsce na wakacyjny wyjazd całą rodziną.

Poznaj nasz hotel dla dzieci w Dźwirzynie. Hotel przystosowany jest do wizyt zarówno ze starszymi, jak i młodszymi pociechami. Dodatkowe wyposażenie, takie jak łóżeczko dla maluszków czy dostawki dla nieco starszych dzieci znajdują się na wyposażeniu.Posiadamy również dodatkowe udogodnienia dla dzieci w tym przewijaki, podgrzewacze do butelek, zabezpieczenia do kontaktów, maty antypoślizgowe, nakładki na toaletę oraz stopnie. Havet to hotel przyjazny dzieciom pod wieloma względami - wystarczy wspomnieć możliwość noclegu gratis dla dziecka do 3 roku życia (szczegóły w ofertach i pakietach dla rodzin z dziećmi). Przestronne wnętrza hotelowych pokoi i apartamentów sprawią, że wyjazd nie będzie wiązać się z niedogodnościami wynikającymi z braku domowej przestrzeni. Robimy wszystko, aby nasi Goście poczuli się u nas rodzinnie i komfortowo.

Znajdą tu dla siebie atrakcje zarówno dorośli, jak i dzieci, dla których przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych aktywności. Hotel z animacjami dla dzieci nad morzem pozwoli rodzicom na odpoczynek od opieki nad pociechami, które doskonale będą się bawić razem z naszymi opiekunami i organizatorami. Do wyboru mają nie tylko zabawy w Kids Club Akwarium z różnorodnymi atrakcjami, ale także specjalną strefę basenową z nauką nurkowania, place zabaw, warsztaty i wiele więcej. Dzieci nie będą się nudzić bez względu na pogodę - dzięki animacjom w Hotelu Havet plaża nie będzie jedyną nadmorską przyjemnością̨! To sprawia, że Hotel Havet to świetne miejsce na różne wyjazdy, np. rodzinne ferie zimowe nad morzem.

Kids Club Akwarium

Kids Club Akwarium to 200 m2 sala z przeróżnymi atrakcjami dla dzieci. Nasi najmłodsi Goście mogą korzystać z multimedialnej przestrzeni Kids Club Akwarium, w którym przygotowaliśmy między innymi ściankę wspinaczkową, łódkę pełną piłek, ogromne piankowe klocki, interaktywną wieżę zamkową z tabletami, salę z konsolą XBOX i wiele innych ciekawych zabawek i aktywności. Hotel z animacjami dla dzieci pozwoli rodzicom na spędzenie relaksujących chwil nad morzem tylko we dwoje.

Hotel z kompleksem wodnym

W naszym hotelowym basenie przygotowaliśmy wiele różnych wodnych atrakcji dla dzieci. Najmłodsze maluchy mają do dyspozycji płytki brodzik z ciepłą wodą oraz zjeżdżalnię-słonika. Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z nauki nurkowania i snorkelingu - udostępniamy odpowiedni sprzęt oraz opiekę instruktorów dla wszystkich młodych adeptów podwodnych przygód. Animacje w strefie basenowej sprzyjają zdrowej rywalizacji i uczą zasad pracy w zespole. Jest to także doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu poza sezonem, kiedy temperatura na dworze nie pozwala na kąpiele w morzu, czy też latem, gdy zmienna pogoda nie sprzyja opuszczaniu hotelowych wnętrz.

Animacje nad morzem

Nasz hotel jest przyjazny dzieciom także na świeżym powietrzu. Prywatna plaża z bezpiecznym dojściem sprawia, że wyprawy nad wodę stają się beztroską przyjemnością. Dzięki temu Dźwirzyno i Hotel Havet to doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi nad morzem. Szeroka, piaszczysta plaża, wydma oraz zielony teren z lasem sosnowym wokół hotelu to wymarzone miejsce do różnego rodzaju zabaw.

Nasi animatorzy przygotowują przeróżne zabawy dla swoich podopiecznych - gry terenowe, bitwy balonowe, budowa zamków z piasku, a nawet tory przeszkód! Możliwości do zabawy jest naprawdę wiele, tym bardziej, że cały czas sprawowana jest nad dziećmi profesjonalna opieka. Ruch na świeżym powietrzu - zwłaszcza tym nadmorskim - to samo zdrowie. Warto, aby dzieci podczas wakacji w Hotelu Havet skorzystały w pełni z oferowanych na dworze aktywności.

Zachęcamy do różnych prac twórczych

Dzieci przybywające do naszego Hotelu mają możliwość wzięcia udziału w różnych warsztatach rozwijających kreatywność. Zadania manualne, zabawy muzyczne i artystyczne - to wszystko przygotowujemy właśnie z myślą o twórczych dzieciach. Co roku czeka tu na najmłodszych nowa niespodzianka, ponieważ nasza oferta rozwija się wraz z Państwa oczekiwaniami. Staramy się, aby proponowane przez nas warsztaty były zawsze rozwijające i motywujące do odkrywania wyjątkowych uzdolnień maluchów.

Dzielimy się swoimi pasjami

Dobrze wiemy, że dzieci inspirują się przede wszystkim dorosłymi, dlatego chcemy pokazać im różne pasjonujące zajęcia. Proponujemy sporty zespołowe, np. piłkę nożną, projektujemy barwne stroje i tresujemy czworonogi. Podczas zabaw z psem Szajbą dzieci uczą się zachowań zwierząt i uczą się odpowiedzialności poprzez nawiązywanie relacji człowieka z drugą istotą. Organizujemy też mini pokazy mody i możemy śmiało stwierdzić, że nie zawsze w rolę modela najlepiej wcielają się dziewczynki :) Nasz hotel z animacjami dla dzieci proponuje nie tylko atrakcje związane z plażą i morzem, ale także rozwijające zajęcia z wielu różnych dziedzin.

Animacje w hotelu nad morzem
przynoszą także dodatkowe efekty…


Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, a przy okazji dzieci integrują się z rówieśnikami, poprawiają swoją kondycję fizyczną i uczą się nowych umiejętności manualnych. Oprócz tego zdobędą wiele nadmorskich pamiątek, imiennych dyplomów i nagród za udział w zawodach i zabawach. W Hotelu Havet każdy zdobywa pierwsze miejsce i otrzymuje złoty medal Animacji.

Bawimy się doskonale przez cały rok! Sprawdź, jakie pakiety przygotowaliśmy na sezon letni oraz zimowy.

Weekend nad morzem

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij