Hotel przyjazny dzieciom

02 04 . 2020
03 04 . 2020

Najniższa cena na stronie WWW

C
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Hotel dla dzieci

Hotel przyjazny rodzinie

Hotel Havet to doskonałe miejsce na wakacyjny wyjazd dla całej rodziny.

Poznaj nasz wyjątkowy hotel w Dźwirzynie, który jest przystosowany do wizyt zarówno ze starszymi, jak i młodszymi pociechami. Na wyposażeniu dostępne są łóżeczka dla maluszków oraz dostawki dla nieco starszych dzieci. Posiadamy również dodatkowe udogodnienia, w tym przewijaki, podgrzewacze do butelek, zabezpieczenia do kontaktów, maty antypoślizgowe, nakładki na toaletę oraz stopnie. Havet to hotel przyjazny rodzinie pod wieloma względami - wystarczy wspomnieć możliwość noclegu gratis dla dziecka do 3 roku życia (szczegóły w ofertach i pakietach dla rodzin z dziećmi). Przestronne wnętrza hotelowych pokoi i apartamentów sprawią, że wyjazd nie będzie wiązać się z niedogodnościami wynikającymi z braku domowej przestrzeni. Havet to świetny hotel dla dzieci - robimy wszystko, aby nasi najmłodsi Goście poczuli się u nas rodzinnie i komfortowo.

W naszej ofercie znajdziesz atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To właśnie z myślą o maluchach przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych aktywności. Hotel z animacjami dla dzieci pozwoli rodzicom na odpoczynek od opieki nad pociechami, które doskonale będą się bawić razem z naszymi opiekunami i organizatorami. Do wyboru mają nie tylko zabawy w Kids Club Akwarium z różnorodnymi atrakcjami, ale także specjalną strefę basenową z nauką nurkowania, place zabaw, warsztaty i wiele więcej. Dzieci nie będą się nudzić bez względu na pogodę - dzięki animacjom w Hotelu Havet plaża nie będzie jedyną nadmorską przyjemnością̨. Nasz obiekt to miejsce niezwykle przyjazne rodzinie bez względu na porę roku - zarówno podczas wyjazdów na wakacje, weekend, czy też ferie!

Kids Club Akwarium

Kids Club Akwarium to 200 m2 sala z przeróżnymi atrakcjami dla dzieci. Nasi najmłodsi Goście mogą korzystać z multimedialnej przestrzeni, w której przygotowaliśmy między innymi ściankę wspinaczkową, łódkę pełną piłek, ogromne piankowe klocki, interaktywną wieżę zamkową z tabletami, salę z konsolą XBOX i wiele innych ciekawych zabawek i aktywności. Hotel z animacjami dla dzieci pozwoli rodzicom na spędzenie relaksujących chwil nad morzem tylko we dwoje, podczas gdy ich pociechy spędzają czas na bezpiecznej i beztroskiej zabawie.

Hotel z kompleksem wodnym

W naszym hotelowym basenie przygotowaliśmy wiele różnych wodnych atrakcji dla dzieci. najmłodsze maluchy mają do dyspozycji płytki brodzik z ciepłą wodą oraz zjeżdżalnię-słonika. Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z nauki nurkowania i snorkelingu - udostępniamy odpowiedni sprzęt oraz opiekę instruktorów dla wszystkich młodych adeptów podwodnych przygód. Animacje dla dzieci w hotelowej strefie basenowej sprzyjają zdrowej rywalizacji i uczą zasad pracy w zespole. Jest to także doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu poza sezonem, kiedy temperatura na dworze nie pozwala na kąpiele w morzu, czy też latem, gdy zmienna pogoda nie sprzyja opuszczaniu hotelowych wnętrz.

Animacje nad morzem

Nasz hotel jest przyjazny dzieciom także na świeżym powietrzu. Prywatna plaża z bezpiecznym dojściem sprawia, że wyprawy nad wodę stają się beztroską przyjemnością. Dzięki temu Dźwirzyno i Hotel Havet to doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi nad morzem. Szeroka, piaszczysta plaża, wydma oraz zielony teren z lasem sosnowym wokół hotelu to wymarzone miejsce do różnego rodzaju zabaw. Nasi animatorzy przygotowują przeróżne zabawy dla swoich podopiecznych - gry terenowe, bitwy balonowe, budowa zamków z piasku, a nawet tory przeszkód! Możliwości do zabawy jest naprawdę wiele, tym bardziej, że cały czas sprawowana jest nad dziećmi profesjonalna opieka.

Zachęcamy do różnych prac twórczych

Havet to hotel przyjazny rodzinie i jej najmłodsi członkowie - dzieci - mają tu możliwość wzięcia udziału w różnych warsztatach rozwijających kreatywność. Zadania manualne, zabawy muzyczne i artystyczne - to wszystko przygotowujemy właśnie z myślą o twórczych maluchach. Co roku czeka tu na najmłodszych nowa niespodzianka, ponieważ nasza oferta rozwija się wraz z Państwa oczekiwaniami. Staramy się, aby nasze warsztaty były zawsze rozwijające i motywujące do odkrywania wyjątkowych uzdolnień maluchów. Jednocześnie, proponowane przez nas animacje dla dzieci są zawsze odpowiednie do ich wieku i umiejętności.

Dzielimy się swoimi pasjami

Dobrze wiemy, że dzieci inspirują się przede wszystkim dorosłymi, dlatego chcemy pokazać im różne pasjonujące zajęcia. Proponujemy sporty zespołowe, np. piłkę nożną, projektujemy barwne stroje i tresujemy czworonogi. Podczas zabaw z psem Szajbą dzieci uczą się zachowań zwierząt i uczą się odpowiedzialności poprzez nawiązywanie relacji człowieka z drugą istotą. Organizujemy też mini pokazy mody i możemy śmiało stwierdzić, że nie zawsze w rolę modela najlepiej wcielają się dziewczynki :) Nasz hotel dla dzieci proponuje nie tylko atrakcje związane z plażą i morzem, ale także rozwijające zajęcia z wielu różnych dziedzin.

Animacje w hotelu nad morzem to więcej niż zabawa!

Podczas aktywności stawiamy przede wszystkim na świetną zabawę, ale przy okazji dzieci integrują się z rówieśnikami, poprawiają swoją kondycję fizyczną i uczą się nowych umiejętności manualnych. Oprócz tego zdobędą wiele nadmorskich pamiątek, imiennych dyplomów i nagród za udział w zawodach i zabawach. W Hotelu Havet każdy zdobywa pierwsze miejsce i otrzymuje złoty medal Animacji!

Havet to doskonałe miejsce dla rodziny - tutaj bawimy się doskonale przez cały rok! Sprawdź, jakie pakiety przygotowaliśmy na sezon letni oraz zimowy.

Weekend nad morzem

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij