Hotel nad morzem
z bezpiecznym dojściem na plażę

C
Przyjazd 26 04 - 2018
Wyjazd 27 04 - 2018
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Hotel dla dzieci

Hotel nad morzem
z bezpiecznym dojściem na plażę

Aktywne animacje dla dzieci w plenerze. Nowoczesny Kids Club oraz menu dla dzieci to wyjątkowe atuty naszej oferty dla rodzin z dziećmi. Dodatkowe wyposażenie w pokojach ułatwi wypoczynek z maluszkami.

Kids Club Akwarium

200 m2 przeznaczone dla naszych najmłodszych Gości - multimedialny Kids Club Akwarium.
A w nim m.in. ścianka wspinaczkowa, łódka pełna kulek, duże piankowe klocki, wieża podwodnego statku z czterema tabletami, sala XBOX i wiele innych atrakcji. Miejsce, które przyciąga najmłodszych od samego rana i zatrzymuje do późnego wieczora.

Hotel z basenem

Gdzie czeka na dzieci nie tylko zabawa, ale także nauka. Wodne animacje to poznanie zasad pracy w drużynie oraz zdrowej rywalizacji. Budowanie kondycji i doświadczanie siły żywiołu jakim jest woda. Dla starszych dzieci w okresie ferii oferta nauki nurkowania INTRO oraz snorkelingu. Młodszym dzieciom dedykowany jest brodzik z cieplejszą wodą oraz zjeżdżalnią słonikiem.

Animacje nad morzem

Ruch na świeżym powietrzu - na to stawiamy przede wszystkim. Szeroka plaża, wydma oraz teren zielony wokół hotelu to wymarzone miejsce do różnego rodzaju zabaw. Gry terenowe, balonowe bitwy, tory przeszkód i budowle z piasku to tylko część z ulubionych aktywności dzieci.

Zachęcamy do różnych prac twórczych

Czerpiemy z dziecięcej kreatywności podczas warsztatów manualnych, zabaw muzycznych i artystycznych. Co roku na najmłodszych czeka nowa niespodzianka. Gdy rozwija się nasza oferta, rozwijają się także dzieci.

Dzielimy się swoimi pasjami

Gramy w piłkę nożną, projektujemy stroje oraz tresujemy czworonogi. Podczas zabaw z Szajbą dzieci poznają zachowania czworonogów. Dowiedzą się jak o nie dbać i co jest ważne w relacji człowieka ze zwierzęciem. Nauczą się odpowiedzialności. Podczas pokazów mody nabiorą pewności siebie. My wiemy, że nie zawsze w rolę modela najlepiej wcielają się dziewczynki :)

Animacje w hotelu nad morzem
przynoszą także dodatkowe efekty…

U nas są nimi: integracja w grupie rówieśników, budowa kondycji, nowe umiejętności manualne a z nimi wspaniałe nadmorskie pamiątki, imienne dyplomy i nagrody. U nas każdy zdobywa pierwsze miejsce i otrzymuje złoty medal Animacji HAVET Hotel.

Zobacz jak bawiliśmy się latem i jak będziemy to robić w ferie zimowe nad morzem.

Weekend nad morzem

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij