Zwierzęta w hotelu

02 04 . 2020
03 04 . 2020

Najniższa cena na stronie WWW

C
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Zwierzęta

Zarezerwuj nocleg ze swoim pupilem

Już nie musisz się martwić wyjeżdżając na wakacje. U nas możesz wypoczywać razem ze swoim pupilem! Zapraszamy - HAVET Hotel to miejsce przyjazne zwierzętom, oferujące noclegi z psem.

Otaczające nas tereny to miejsca idealne na długie spacery z psem. Podczas wędrówek można nacieszyć się świeżym, nadmorskim powietrzem, szeroką, piaszczystą plażą i pięknym sosnowym lasem - dzięki takiemu otoczeniu możesz spędzić aktywny urlop nad morzem ze swoim zwierzakiem.

Każdy czworonożny Gość otrzymuje od nas na czas pobytu hotelowy zestaw - miskę i koc a od naszego partnera, sklep internetowy Megazoologiczny.pl, pakiet smakołyków.

Rezerwując noclegi z psem masz gwarancję udanego pobytu z ukochanym czworonogiem! Skontaktuj się z nami i zarezerwuj noclegi z psem.

Planując przyjazd z pupilem pamiętaj:

  • podczas rezerwacji pobytu poinformuj nas o przyjeździe ze zwierzakiem - dzięki temu Twój pokój będzie odpowiednio przystosowany do pobytu czworonoga;
  • zapoznaj się z naszym regulaminem dotyczącym noclegów z psem - znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze informacje;
  • używaj zawieszki na drzwi informującej o obecności czworonoga w pokoju hotelowym, aby poinformować o tym obsługę oraz Gości przebywających w sąsiednich pokojach;

Wakacje z psem nad morzem? Teraz to możliwe!

Pozostawienie psa w domu podczas wyjazdu na wakacje często wiąże się z przykrymi doświadczeniami. Zwierzaki ciężko przeżywają rozstanie z właścicielem, pojawia się też z problem ze znalezieniem odpowiedniej opieki na czas nieobecności. Zmartwienia wynikające z tej sytuacji potrafią przyćmić nawet najlepiej zaplanowany urlop. Wychodzimy naprzeciw tego typu potrzebom dostosowując nasz hotel do pobytu zwierząt. W Havet Hotel możesz bez trudu zarezerwować komfortowe noclegi z psem, a my zadbamy o to żeby Twój pupil poczuł się u nas jak w domu.

Weekend nad morzem

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij