O hotelu

31 03 . 2020
01 04 . 2020

Najniższa cena na stronie WWW

-2°C
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Położenie

O hotelu

Wśród sosnowych drzew, tuż przy wydmie i 3 minuty od szerokiej piaszczystej plaży. W takim właśnie miejscu, idealnym na wypoczynek nad morzem, wita Gości HAVET Hotel Resort & Spa. Kusi najpiękniejszą plażą na wybrzeżu. 

Plaża

Utworzona z drobnoziarnistego i jasnego piasku przechodzi łagodnie w malowniczą wydmę zwaną przez naszych Gości „słoneczną oazą”. Wydma otoczona nadmorskim lasem sosnowym stanowi bezwietrzny zakątek do zabaw i wypoczynku. Zimą - dzięki sięgającym nawet do 26 metrów wysokości wzniesieniom jest prawdziwą gratką dla kochających zjazdy na sankach.

Natura

Miejscowy morski krajobraz ozdabiają prawdziwe pomniki przyrody - okazy 250-letnich dębów szypułkowych. Od wschodu i zachodu, Hotel otoczony jest przez obszary programu Natura 2000, Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorski oraz obszar ochrony ptaków "Wybrzeże Trzebiatowskie".

Dźwirzyno

Dźwirzyno to jedno z najczystszych morskich kąpielisk nad Bałtykiem. Położony w odległości 12 km na zachód od Kołobrzegu.

Zapraszamy Państwa

Zapraszamy do hotelu nad morzem w Dźwirzynie, hotelu o wspaniałej lokalizacji nad samym brzegiem Bałtyku.

Koordynaty GPS
szer. 54.16366, dług. 15.42824

Weekend nad morzem

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij