Prawdziwy azyl
w otoczeniu pięknej natury

C
Przyjazd 15 11 - 2018
Wyjazd 16 11 - 2018
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Położenie

Prawdziwy azyl
w otoczeniu pięknej natury

Wśród sosnowych drzew, tuż przy wydmie i 3 minuty od szerokiej piaszczystej plaży. W takim właśnie miejscu, idealnym na wypoczynek nad morzem, wita Gości HAVET Hotel Resort & Spa. Kusi najpiękniejszą plażą na wybrzeżu. 

Plaża

Utworzona z drobnoziarnistego i jasnego piasku przechodzi łagodnie w malowniczą wydmę zwaną przez naszych Gości „słoneczną oazą”. Wydma otoczona nadmorskim lasem sosnowym stanowi bezwietrzny zakątek do zabaw i wypoczynku. Zimą - dzięki sięgającym nawet do 26 metrów wysokości wzniesieniom jest prawdziwą gratką dla kochających zjazdy na sankach.

Natura

Miejscowy morski krajobraz ozdabiają prawdziwe pomniki przyrody - okazy 250-letnich dębów szypułkowych. Od wschodu i zachodu, Hotel otoczony jest przez obszary programu Natura 2000, Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorski oraz obszar ochrony ptaków "Wybrzeże Trzebiatowskie".

Dźwirzyno

Dźwirzyno to jedno z najczystszych morskich kąpielisk nad Bałtykiem. Położony w odległości 12 km na zachód od Kołobrzegu.

Zapraszamy Państwa

Zapraszamy do hotelu nad morzem w Dźwirzynie, hotelu o wspaniałej lokalizacji nad samym brzegiem Bałtyku.

Koordynaty GPS
szer. 54.16366, dług. 15.42824

Weekend nad morzem

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij