pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

pokoje i apartamenty

31 03 . 2020
01 04 . 2020

Najniższa cena na stronie WWW

-1°C
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Pokoje

pokoje i apartamenty

W zależności od charakteru pobytu, jego długości i liczby przygotowaliśmy pokoje standardowe, większe de-luxe, przestronne family oraz luksusowe dwu- i trzypokojowe apartamenty. Wybór najwyższych pięter budynku to przepiękny widok z tarasu na morze, wydmę oraz las sosnowy. Uroki zachodzącego nad morzem słońca można podziwiać z wybranych pokoi wyposażonych w prywatne jacuzzi na tarasie.

Pobyt w naszym hotelu to coś więcej niż wakacje nad morzem. Luksusowe apartamenty oraz pokoje o wysokim standardzie pozwalają naszym Gościom na relaks i odpoczynek w najlepszych warunkach. Klimatyzowane i eleganckie wnętrza oraz przestronne tarasy z pięknym widokiem na nadmorską przyrodę to okazja do złapania oddechu od codzienności w prywatnej i komfortowej przestrzeni. Nasi Goście najbardziej cenią wyjątkowe apartamenty z jacuzzi, które wyróżniają nas na tle innych nadmorskich hoteli.

W ofercie mamy 133 luksusowe pokoje i apartamenty, dzięki czemu każdy Gość znajdzie idealną przestrzeń i udogodnienia dla siebie. W naszych wnętrzach odnajdą się zarówno podróżujące pary, jak i rodziny z dziećmi. Od strony południowej Hotel Havet otaczony jest przez piękny las sosnowy, natomiast od strony północnej z najwyższych pięter budynku rozpościera się cudowny widok na morze. Kontakt z nadmorską naturą w połączeniu z komfortem hotelowych pokoi i apartamentów z prywatnymi tarasami pozwala w pełni skorzystać z pobytu w zacisznym i malowniczym Dźwirzynie.

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij