uroczyste otwarcie nowej restauracji a la carte Magia Lubczyku

18 10 . 2019
19 10 . 2019

Najniższa cena na stronie WWW

12°C
  1. Strona główna
  2. Aktualności
07 marca 2019

Za nami uroczystość oficjalnego otwarcia nowej restauracji a la carte Magia Lubczyku, zlokalizowanej w 5***** hotelu HAVET w Dźwirzynie.

Wydarzenie to stanowi zwieńczenie wieloletnich przygotowań w stworzenie wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie polskiego wybrzeża.

Na spotkanie zostały zaproszone wszystkie osoby zaangażowane w powstanie dźwirzyńskiej Magii Lubczyku: projektanci, doradcy, wykonawcy i podwykonawcy inwestycji, a także lokalni dostawcy i partnerzy HAVET Hotel. Uroczystą 7-daniową kolację degustacyjną przygotował Chef Kuchni hotelu HAVET Maciej Żukowski. Specjalnie na tę okazję, do wspólnej pracy zaprosił kucharzy z renomowanych restauracji z całej Polski.

Inspiracją dla menu Magii Lubczyku były domowe smaki dzieciństwa, zaprezentowane w nowoczesnej, kulinarnej odsłonie.

Spotkaniu Przyjaciół Magii Lubczyku towarzyszyło otwarcie galerii zdjęć autorstwa Pana Roberta Gauera. Stała galeria fotografii pt. Magia Bałtyku - Magia Lubczyku to perfekcyjne zestawienie piękna bałtyckiego morza z elementami kuchni hotelu HAVET.
Gwiazdą muzyczną wieczoru była Pani Paulina Lenda-Kozub.

Kulinarny projekt restauracji a la carte został zrealizowany przy wsparciu środków Unii Europejskiej, a w poszczególne etapy jego powstawania i bieżącą obsługę zaangażowani zostali wyłącznie lokalni przedsiębiorcy.

Magia Lubczyku - przyjdź, zasmakuj i poznaj historię ludzi, którzy tworzą z pasją. www.magialubczyku.pl

fot. Karol Skiba

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij