Zaręczyny i inne

05 04 . 2020
06 04 . 2020

Najniższa cena na stronie WWW

C
  1. Strona główna
  2. Konferencje i imprezy
  3. Zaręczyny i inne

Zaręczyny i inne

Żaden scenariusz nas nie zaskoczy. Odtworzymy wszystko tak jak zaplanowałeś lub podpowiemy jak możesz spędzić u Nas wyjątkowe chwile. Pomożemy, doradzimy, zorganizujemy. Czekamy na Twój telefon!

Zaręczyny

Każda kobieta mająca u boku ukochanego mężczyznę marzy o zaręczynach. Każda inaczej wyobraża sobie ten moment. Czy będą to romantyczne intymne chwile, precyzyjnie zaplanowany scenariusz czy spontaniczne wyznanie, pomożemy Ci w realizacji i zapewnimy niezapomniane wspomnienia. Zadzwoń, zapytaj Nas o niemożliwe!

Wieczór panieński

Wieczór panieński w HAMMAM'ie: relaks w prywatnej strefie SPA, wśród świec i aromatycznych olejków, z owocami i Prosseco. Do dyspozycji Pań oddajemy dwie sauny, jacuzzi i salę ciepła z podgrzewanymi, marmurowymi stołami. Wieczór rozpoczyna się hydromasażem w jacuzzi i kąpielą parową w saunie, kontynuowany jest peelingiem ciała wykonanym przez masażystę, a zakończony automasażem wykonanym przy pomocy zestwu kremów i glinki. 2 godzinny pełne relaksu i odprężenia. 

Oferta dotyczy maksymalnie 6 Pań. Po zakończeniu spotkania zapraszamy rownież do restauracji Magia Lubczyku na pyszną kolację z 15% specjalnym rabatem.

Wieczór kawalerski

Tworzymy ofertę. Już wkrótce coś innego, ciekawego, męskiego.

Weekend nad morzem

NEWSLETTER

Jeśli chcesz zyskać dostęp
do najlepszych ofert
i promocji HAVET Hotel
zapisz się do naszego
newslettera!

<p>NEWSLETTER</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij