HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno, Dźwirzyno
3°C
HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno, Dźwirzyno
Zmieniamy się dla Was!

Zmieniamy się dla Was!

Tylko u nas najlepsza cena
28 lut ‘21
01 mar ‘21
19 października 2020

Drodzy Goście!

Z przyjemnością informujemy, że mając na uwadze ciągłe podnoszenie standardu i komfortu Państwa wypoczynku, w miesiącach listopad i grudzień 2020 r. zaplanowaliśmy nowe inwestycje.

Wszystkie korytarze w budynku wysokim, od parteru do ostatniej, szóstej kondygnacji, przejdą gruntowne odświeżenie. Wzorcowy odcinek korytarza, pokazujący docelowy wygląd pozostałych części już dziś można zobaczyć na 5tym piętrze, przy pokojach 501-506.

W przyszłym roku zaprezentujemy Państwu w nowej odsłonie kawiarnie w hotelowym lobby. Cała strefa będzie nawiązywała stylistyką do niedawno otwartej restauracji a la carte Magia Lubczyku. Rozbudowana i powiększona o nową ofertę, zmieni się w miejsce wygodne, eleganckie  i przyjazne do całodziennego wypoczynku.

Dziękujemy za Państwa wsparcie i wskazówki co do kierunku zmian oraz zachęcamy serdecznie do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii.

Dyrekcja HAVET Hotel

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i wydarzeniami hotelu

mobile nav bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij