Komfortowy wypoczynek nad morzem przez cztery pory roku

C
Przyjazd 21 03 - 2018
Wyjazd 22 03 - 2018
 1. Strona główna
 2. Hotel

Takie miejsce jest tylko jedno

Nie znajdziesz drugiej takiej wydmy i plaży. Jesienią i wiosną idealna na romantyczne spacery, a zimą na długie samotne wędrówki. Spektakularne zachody słońca zachwycą Cię o każdej porze roku. 

Nasza plaża jest wyjątkowa. Latem możemy korzystać z jej potencjału  znacznie dłużej. Dlatego tworzymy tam komfortowe miejsce wypoczynku. Beach bar, leżaki, parasole i strefa zabaw dla dzieci. Dbamy o Twój komfortowy wypoczynek nad morzem.

Położenie

Sosnowy las, naturalna wydma i tylko 3 min. od szerokiej, piaszczystej plaży. Powietrze jest tu czyste, bogate w jod oraz olejki eteryczne z lasu sosnowego. Te wyjątkowe walory nadmorskiej przyrody sprawią, że odzyskasz wewnętrzną równowagę. Przeciwdziałają zmęczeniu i depresji. Tutaj każdy wdech niesie ze sobą korzyści zdrowotne.

Atrakcje

Najpiękniejsze chwile zapisują się w naszej pamięci i pozostają z nami na całe życie jako wspomnienia. Dzięki dodatkowym atrakcjom w HAVET Hotel możesz zyskać ich więcej…

Pokoje

Oferujemy 133 pokoje i apartamenty. W zależności od charakteru pobytu, jego długości i liczby Gości przygotowaliśmy pokoje standardowe, przestronne family oraz luksusowe dwu- i trzypokojowe apartamenty.

Gastronomia

Zdrowa i smaczna kuchnia z regionalnym charakterem. Zgodnie z naszą filozofią wybieramy produkty lokalne i regionalne. Pochodzą one z obszarów czystych ekologicznie, są świeże i zdrowe. Stanowią podstawę naszych dań, w których łączymy polską tradycję z egzotyką kuchni świata.

Program lojalnościowy

Program skierowany jest do klientów indywidualnych korzystających z usług HAVET Hotel. W Programie może wziąć udział każda, pełnoletnia osoba będąca Gościem  hotelu. Przystąpienie do programu jest całkowicie bezpłatne. Uczestnik programu poprzez przystąpienie do niego wyraża zgodę na wykorzystywanie wskazanego adresu e-mail celem otrzymywania oferty sprzedażowej hotelu w ramach wysyłanych newsletterów.
 
Gość VIP Srebrny

status przydzielany jest od 30 zrealizowanych pokojonocy (pokojonoce liczone są za okres od pierwszego pobytu w Hotelu i sumowane za wszystkie zrealizowane rezerwacje) przy jednoczesnej realizacji świadczeń  w przeciągu ostatniego roku o łącznej wartość brutto co najmniej 15 000 zł.

 • stały rabat 8 % na ofertę pobytową w HAVET Hotel
 • bezpłatne przedłużenie pobytu do godzimy 17:00 w dniu wyjazdu, w przypadku dostępności pokoi i po wcześniejszym zgłoszeniu  prośby w Recepcji Głównej
 • bezpłatny upgrade pokoju do wyższej kategorii w przypadku dostępności w dniu przyjazdu Gości
 • welcome drink w Klubie Madoosa
 • bezpłatny transfer Kołobrzeg–Hotel–Kołobrzeg hotelowym autem (w dniu przyjazdu i wyjazdu) | (samochód do 4 osób)
 • dedykowane, okresowe promocje tylko dla Gości VIP – oferta mailowa

 
Gość może dokonać rezerwacji z uwzględnieniem posiadanych rabatów na maksymalnie 1 pokój, w którym sam będzie przebywał. Świadczenia związane z programem nie mogą być łączone z innymi  promocjami organizowanymi przez Hotel.

Gość VIP Złoty

status przydzielany jest od 50 zrealizowanych pokojonocy (pokojonoce liczone są za okres od pierwszego pobytu w Hotelu i sumowane za wszystkie zrealizowane rezerwacje) przy jednoczesnej realizacji świadczeń  w przeciągu ostatniego roku o łącznej wartość brutto co najmniej 36 000 zł.

 • stały rabat 15 % na ofertę pobytową w HAVET Hotel
 • bezpłatne przedłużenie pobytu do godziny 17:00 w dniu wyjazdu, w przypadku dostępności pokoi i po wcześniejszym zgłoszeniu  prośby w Recepcji Głównej
 • bezpłatny upgrade pokoju do najwyższej kategorii w przypadku dostępności w dniu przyjazdu Gości
 • welcome drink w Klubie Madoosa
 • bezpłatny transfer Kołobrzeg–Hotel–Kołobrzeg hotelowym autem (w dniu przyjazdu i wyjazdu) i/lub Lotnisko Goleniów–Hotel–Lotnisko Goleniów | (samochód do 4 osób)
 • wstawka powitalna w pokoju
 • prawo do bezpłatnego serwisu ‘śniadanie do pokoju’ w dniu wyjazdu
 • kieliszek ‘wina domu’ do każdej kolacji
 • dedykowane, okresowe promocje tylko dla Gości VIP – oferta mailowa

Gość może dokonać rezerwacji z uwzględnieniem posiadanych rabatów na maksymalnie 1 pokój, w którym sam będzie przebywał. Świadczenia związane z programem nie mogą być łączone z innymi promocjami organizowanymi przez Hotel.

REGULAMIN PROGRAMU
Ogólne
1) Status Gościa Stałego przypisywany jest do danej osoby (Gościa którego dane znajdują się na karcie meldunkowej).
2) Świadczeń dla Gościa Stałego nie można przekazać osobom trzecim – w szczególności przy dokonywaniu  rezerwacji dla innych osób lub dokonując rezerwacji większej liczby pokoi niż jeden.
3) Gość może dokonać rezerwacji z uwzględnieniem posiadanych rabatów na maksymalnie 1 pokój, w którym sam będzie przebywał. W wyjątkowych sytuacjach (pobyt rodzinny z dziećmi, np. rezerwacja 2 pokoi) rabat może zostać naliczony na całą rezerwację, pod warunkiem że rezerwacja zostanie opłacona przez Stałego Gościa w całości.
4) Świadczenia związane z programem nie mogą być łączone z innymi promocjami organizowanymi przez Hotel.
5) Do programu wliczają się wyłącznie noclegi/pobyty zamówione bezpośrednio przez Hotel (drogą mailową bądź telefoniczną, za pośrednictwem strony havethotel.pl).
Do programu nie wliczają się pobyty:
•    opłacone punktami, voucherami czy bonami,
•    które zostały dokonane na drodze rezerwacji poprzez inny system  rezerwacyjny niż drogą mailową, telefoniczną w HAVET Hotel lub na stronie www.havethotel.pl,
•    podczas których Gość korzysta z cen korporacyjnych (np. konferencje),
•    które zostały dokonane na drodze rezerwacji w biurze podróży lub agencji turystycznej.

Uczestnictwo
1) Do Programu można przystąpić w dowolnym momencie jego trwania.
2) W Programie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych, która będąc Gościem HAVET Hotel, zgłosiła swoje uczestnictwo w programie lojalnościowym oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych dla celów związanych z realizacją niniejszego Programu.
3) Hotel nie ponosi odpowiedzialności za fakt błędnego podania danych przez uczestnika.
4) HAVET Hotel jest uprawniony do wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu w czasie trwania programu.
5) W przypadku zmiany niniejszego Regulaminu, HAVET Hotel poinformuje o  tym Uczestników, umieszczając zmianę na swojej stronie internetowej www.havethotel.pl.
6) Zmiany w regulaminie wchodzą w życie z dniem opublikowania.
7) Hotel zastrzega sobie prawo, z powodu rażących naruszeń regulaminu przez Uczestnika programu, do cofnięcia części lub wszystkich przysługujących mu uprawnień wynikających z posiadania statusu.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204 z późn.zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.
Zgodnie z art.24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grand Baltic Sp. z o.o., ul . Wyzwolenia 29, 78-131 Dźwirzyno.
2.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług hotelowych i spa.
3.    Posiadanie danych jest niezbędne do realizowania ww. usług.
4.    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Hotel dla dzieci

Chcesz spędzić wakacje lub ferie z dziećmi  w hotelu nad morzem. Wybierz HAVET Hotel, a my  zaaranżujemy dla Was całodzienny program animacji. Zarówno Ty i Twoi bliscy będziecie się świetnie bawić. HAVET Hotel w ferie zimowe i w wakacje to hotel dla dzieci.

Zwierzęta w hotelu

Przyjedź do nas ze swoim pupilem. Szeroka plaża, las sosnowy, a w nim mnóstwo ścieżek spacerowych.  Wymarzone miejsce na Waszą wspólną zabawę.

Nasz Zespół

Gościnność i rodzinna atmosfera przez cztery pory roku. Dbamy przede wszystkim o miłą atmosferę. Witamy naszych Gości uśmiechem, chcemy, aby czuli się ważni i byli pewni, że ich samopoczucie stawiamy na pierwszym miejscu.

Weekend nad morzem

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij